Konsultacja online / Abonament

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług medycyny naturalnej. Mamy do zaoferowania dwie usługi, o które często pytają nas nasi pacjenci.


Pierwszą z usług jest konsultacja online.
Może zdarzyć się tak, że nie mamy możliwości osobiście stawić się w gabinecie, choć mamy już umówioną wizytę. Jednak nadal potrzebujemy porady. Dlatego też umożliwiamy skonsultowanie się z nami online.

Koszt konsultacji wynosi 200 zł, a cena obejmuje m.in. prowadzenie jednego ostrego przypadku w formie przeziębienia, jelitówki, bólu głowy, kontuzji, anginy, grypy, biegunki czy zapalenia pęcherza.
Udostępniliśmy wygodne formy kontaktu. W zależności od tego co preferuje nasz pacjent może skontaktować się z nami za pośrednictwem aplikacji Whatsapp, Facebook messenger czy telefonując do nas.
Jeśli konsultacja przebiega zdalnie i dotyczy ostrego przypadku bardzo prosimy o krótki, ale możliwie najdokładniejszy opis dolegliwości.

Co jest istotne przy opisie każdego przypadku:
opis objawów – co nam dolega, po czym czujemy się lepiej lub gorzej, co mogło rozpocząć chorobę, czy odczuwamy pragnienie, czy jest nam zimno lub gorąco i czy się pocimy,
przy kolejnej konsultacji istotne jest to, by poza objawami opisać dynamikę choroby – czy odczuwamy poprawę, czy jest gorzej lub bez zmian. Do poprawnego leczenia dobrze, by podać zmiany jakie zaszły w okresie choroby. Np.:
◦ czy kaszel był początkowo wilgotny, a teraz jest suchy,
◦ czy katar był koloru zielonego, a teraz żółtego,
◦ temperatura początkowo wynosiła 38 a teraz 37,5 stopnia,
◦ czy biegunka pojawiała się czterokrotnie w ciągu dnia i nic się nie zmieniło.

Jeśli konieczny będzie częstszy kontakt, przygotowaliśmy ofertę wykupienia abonamentu. Jego koszt wynosi 250 zł miesięcznie za jedną osobę. Wówczas można kontaktować się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00, w sobotę od 10:00 do 15:00. Abonament obejmuje 4 konsultacje w miesiącu, jeśli nie pojawi się zalecenie częstszego kontaktu. Opłaty wnoszone są do piątego dnia każdego miesiąca.
Ta usługa jest lubiana przez rodziców, którzy czują się spokojniej wiedząc, że mogą skonsultować się w razie choroby dziecka. Osoby, które mają wykupiony abonament automatycznie mają pierwszeństwo przy
odpowiedzi na pytania.
Wszystkie zalecenia dotyczą tylko i wyłącznie medycyny naturalnej. I nie zastępują wizyty u lekarza.
Plan nie jest radą medyczną ani dietetyczną.


Życzymy dużo zdrowia i radości.

Opłatę można zrobić na Numer konta:
66 1050 1520 1000 0092 3496 5052
Gabinet medycyny naturalnej Doktor Jakimiec
Tytuł przelewu-konsultacja online albo abonament +nazwisko