Badanie VEGA Test

Życie na Ziemie opiera się na procesach fizykochemicznych i elektromagnetycznych. W każdej żywej komórce niezmiennie zachodzą reakcje chemiczne, każda komórka wytwarza również wokól siebie pole elektromagnetyczne. Poprzez nowoczesne metody i urządzenia pomiarowe mamy możliwość określenia wartości fal, które tworzą nie tylko komórka, narząd, ale również cały organizm. To głównie badania, opracowane przez sztab specjalistów, doktora Reinholda Volla, niemieckiewgo lekarza H. Schimmela oraz naukowców ze Stanów Zjednoczonych Huldy Regehr Clark, Rife Machines i wielu innych. Na podstawie ich prac okazało się, że nie tylko komórki, ale i pasożyty, wirusy, bakterie, alergeny oraz wszystko, co nas otacza, mają swoją określoną częstotliwość. To dało możliwość stworzenia sprzętów diagnostycznych, jak rezonans, które mogą ujawnić problem i pomóc w eliminowaniu czynników szkodliwych dla czlowieka.

VEGA Test – pod tą nazwą kryje się badanie, określające impulsy elektromagnetyczne. Metoda Vega Test pozwala wykryć nawet te zaburzenia, które pozostają nieuchwytne dla populiarnych badań krwi i moczu oraz wyjaśnić przyczynę wieloletniego schorzenia, pacjenta czy jego złego samopoczucia. Dla wykonania Vega Test potrzebne są elektropunkty na dłoniach, odpowiednio od jednego do trzech. Vega Test powinien przeprowadzać wyłącznie specjalista, który posiada certyfikat odpowiedniego przeszkolenia.

Biorezonans, terapia częstotliwościowo – rezonansowa, w skrótie BRT, to metoda, która poprzez rezonans pozwala wykorzystywać oddzialywanie fal elektromagnetycznych na organizmy żywe, w celu ukierunkowania ich stymulacji i powstania dobrego samopoczuczia.

Na przestrzeni ostatnich lat alternatywne sposoby diagnostyki oraz leczenia cieszą się coraz większym zainteresowaniem, często przy jednoczesnym korzystaniu z medycyny konwencjonalnej. Vega test i BRT mają tyle samo gorących zwolenników, ilu nieugiętych przeciwników. Ale gdy zawodzą akademickie metody leczenia, wówczas badanie Vega Test i terapia BRT dla wielu pacientów staje się przystowiową ostatnią deską ratunku.