Biorezonans

Biorezonans jest jednym z elementów medycyny naturalnej, który jest skuteczną i bezpieczną formą leczenia schorzeń. Bardzo skutecznie oddziałuje na patogenne mikro i makroorganizmy i ich toksyny, będące przyczynami wielu problemów zdrowotnych.

Podczas zabiegu nie jest emitowane żadne szkodliwe promieniowanie . Terapia nie jest ukierunkowana stricte na objawy choroby, lecz ingeruje w jej przyczyny. Zazwyczaj jest jedyną metodą w leczeniu danego schorzenia.

Terapia biorezonansowa wykorzystuje fakt, iż wszystkie żywe istoty, w tym mikroorganizmy emitują fale elektromagnetyczne w określonym spektrum częstotliwości. Dzięki znajomości spektrum danego patogenu jesteśmy w stanie go unieszkodliwić, a wahania częstotliwości spowoduje zachwianie jego procesów metabolicznych obniżając jego aktywność życiową – chorobotwórczość i toksyczność., z którym łatwo poradzi sobie układ immunologiczny człowieka.

Przykłady chorób i stanów, do których biorezonans stosuje się w celu leczenia:

– alergie,
– zaburzenia hormonalne,
– zaburzenia snu,
– bóle chroniczne,
– stres,
– obniżona sprawność systemu immunologicznego,
– uzależnienia i nałogi.

Terapia eliminuje pasożyty, robaki (glistnica, owsica, tasiemczyca, włosogłówka, lamblioza, rzęsistkowica, chlamydioza, toksoplazmoza), grzyby ( candida albicans (drożdżyca), wirusy.